Bir İnsan Daha Gülsün Yeryüzünde İyilik Büyüsün

Sen1Ordusun İyilik Hareketi Vakfı Tanıtım Gecesi

Sen1Ordusun İyilik Hareketi olarak bugün başarıya giden yolda bir büyük adım daha attık.

Sen1Ordusun İyilik Hareketi olarak bugün başarıya giden yolda bir büyük adım daha attık. Kurulduğumuz günden bu yana gayemiz hep bir ‘’Ordu’’ olmaktı. Hiçbir statüye, unvana bakılmaksızın birlik ve beraberliği yaşatmak bizim en büyük değer yargılarımızdan birisidir.

Sen1Ordusun İyilik Hareketi olarak, yaptıklarımızla güçlenmeye ve güçlendirmeye devam ediyoruz. İnançla başladığımızda engellerin bile engel olmaktan çıktığını gördük.

Birçok güzel insanla birlikte emek verdiğimiz Sen1Ordusun İyilik Hareketi Platformunu bugün birçok insanla daha buluşturmak için yola çıktık.

Bu kapsamdaki ilk durağımız Tennis Cafe’de düzenlediğimiz kahvaltı programı oldu. 28 Eylül 2022 tarihinde planladığımız kahvaltımıza Ordu’nun neredeyse bütün gazete ve TV kanallarıyla, çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları ve iş adamları katıldı. İstişare ve sohbet eşliğinde geçen kahvaltı programında Sen1Ordusun İyilik Hareketi’nin projelerinden ve faaliyetlerinden bahsettik. Birçok basın organı İyilik Hareketimizi çok daha yakından tanıma fırsatı buldu.

Güzel dileklerle geçen kahvaltı programımızın ardından mehteran takımı ve 52 metre uzunluğundaki Türk bayrağıyla kortej yürüyüşümüzü gerçekleştirdik. Atatürk Spor Salonu’ndan başlayarak Ceren Özdemir Parkı’na kadar ilerlediğimiz kortej yürüyüşü herkesin birlik ve beraberlik içinde aynı amaç uğruna gerçekleştirdiği bir yürüyüş haline geldi.

Günün son durağı bizim için en önemli ve çok heyecanla beklediğimiz Sen1Ordusun İyilik Hareketimizin tanıtım gecesiyle başladı.

Bunca zamandır faaliyetlerimizi gerçekleştirdiğimiz vakfımız bugün tüm Ordu ile buluştu.

Ordu Ayzek Hotel’de gerçekleştirdiğimiz lansman gecesi, Murat Doğan ve Zamansız Mehmet’in sunumlarıyla başladı. Ardından vakfımızın tanıtım videolarıyla geceye devam ettik. Büyük alkış ve övgü toplayan tanıtımımız Sen1Ordusun İyilik Hareketi kurucu başkanı Arif Hikmet İlke’nin güzel sohbetiyle devam etti. Çeşitli konuşmacıların güzel dilekleriyle devam eden programımız, Metin Yıldız ve Sami Aksu’nun güzel sesleriyle buluştu.