Bir İnsan Daha Gülsün Yeryüzünde İyilik Büyüsün

Fatsalı Öğrencilere Balık Ekmek Sen1Ordusun Vakfı’ndan

İstanbul denince akla Eminönü, Eminönü denince akla balık ekmek gelir! Muhteşem Galata Kulesi manzarası eşliğinde balık ekmek yemek, gelen ziyaretçiler için ayrı bir zevktir.

Fatsalı öğrenciler de bu simgeselleşmiş lezzetten mahrum kalmadı.

Birçok tarihi dokuyu bir arada barındıran İstanbul’u gezmek için gelen öğrenciler Eminönü’nün simgeselleşmiş balık ekmeğinden yemeden memleketlerine dönmedi.

Fatsa Fen Lisesi öğrencilerine Tarihi Eminönü Balık Ekmek tarafından balık ekmek ikramında bulunuldu.

Tarihi Eminönü Balık Ekmek sahibi ve Sen1 Ordusun İyilik Hareketi başkanı Arif Hikmet İlke Fatsa’dan gelen Fatsa Fen Lisesi öğrencilerine balık ekmek ikramında bulundu.

Kendilerini evinde gibi hisseden öğrenciler memleketlerine mutlu döndü.

Fatsa Fen Lisesi öğrencileri ile birlikte İstanbul’a gelen ve geziye başkanlık eden Serdar Şükrü öğretmen öğrencileri ve kendi adına teşekkürlerini iletti.

“Tarihi Eminönü Balık Ekmek sahibi Arif Bey’e, okulum Fatsa Fen Lisesi ve öğrencilerim adına gösterdiği ilgi alaka ve ikramda bulunduğu balık ekmek için çok teşekkür ederim. Bizi İstanbul’da evimizde gibi hissettiren Sen1Ordusun İyilik Hareketi’ne de ayriyeten çok teşekkür ederiz.”

Tarihi Eminönü balık ekmek sahibi ve Sen Bir Ordusun iyilik hareketi başkanı Arif Hikmet İlke de açıklamasında; Fatsalı öğrencileri ağırlamaktan onur duyduklarını Sen Bir Ordusunun iyilik hareketi olarak balık ekmek ikramında bulunduklarını bütün hemşerilerine kapıların açık olduğunu ifade etti…