Bir İnsan Daha Gülsün Yeryüzünde İyilik Büyüsün

Vefa Projesi

HAYDİ ÖĞRENCİLER! AİLENİZİ TATİLE GÖNDERİYORSUNUZ

Bizim geleceğimiz öğrencilerdir. Onlara parlak bir gelecek sunmak ise bizim elimizde. Bu yüzden Vefa Projesi ismi altında Sen1Ordusun tarafından bir proje başlattık.

Ordulu olup da belirli, belirsiz sebeplerle Ordudan bağı kopmuş, çalacak kapısı, gidecek yeri olmayan başarılı öğrencileri ve aileleri Ordu’ya yolluyoruz.

Gelir seviyesine bakmaksızın yollayacağımız dört aileyi, 8 ve 9. aylarda 1’er hafta olmak suretiyle, toplamda dört hafta Ordu’da misafir ediyoruz. Üstelik ikamet adresi hiç önemli değil. Dünyanın neresinde olursa olsun bu projeye katılabilirler.

BAŞARILI OLMAK HİÇ BU KADAR ZEVKLİ OLMAMIŞTI

Yıl boyunca güzel notlar almak için çalışıp didinen öğrencilerimize, karne hediyesi bizden. Onlar kutlamanın en güzelini hak ediyorlar. Üstelik aileleriyle birlikte!

Yıl sonunda başarılı olmuş öğrenciler bize diplomalarını gönderiyor. Uğraştıkları, başarılı oldukları ve sevdikleri bir alanı (spor, müzik, resim vs.) konu edinerek bunu hikayeleştiriyor. Hikayeleştirdikleri metni, mektup şeklinde Sen1Ordusun’a iletiyorlar.

ORDU’NUN TADINI DOYA DOYA ÇIKARTIN

Hem başarılarının keyfini hem de özlemini çektikleri memleketlerinin sevdasıyla bir arada olacaklar.  Ordu’nun yemyeşil doğasıyla iç içe ferah bir nefes alacaklar.

Aileler ve öğrenciler, Ordu’nun diledikleri bölgesinde konaklama imkanına sahip olacaklar.

Bu yazın tadını doya doya ailenle çıkarmak istiyorsan, yapman gereken tek şey başarılı olmak.