Bir İnsan Daha Gülsün Yeryüzünde İyilik Büyüsün

Sen1Ordusun İyilik Hareketi Vakfı Basın Kahvaltısı

Sen1Ordusun İyilik Hareketi olarak, Tennis Kafe’de sabah kahvaltısında Ordu yerel basını ile bir araya geldik.

Sen1Ordusun İyilik Hareketi olarak bugün başarıya giden yolda bir büyük adım daha attık. Kurulduğumuz günden bu yana gayemiz hep bir ‘’Ordu’’ olmaktı. Hiçbir statüye, unvana bakılmaksızın birlik ve beraberliği yaşatmak bizim en büyük değer yargılarımızdan birisidir.

28 Eylül 2022 tarihinde planladığımız kahvaltımıza Ordu’nun neredeyse bütün gazete ve TV kanallarıyla, çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları ve iş adamları katıldı. İstişare ve sohbet eşliğinde geçen kahvaltı programında Sen1Ordusun İyilik Hareketi’nin projelerinden ve faaliyetlerinden bahsettik. Birçok basın organı İyilik Hareketimizi çok daha yakından tanıma fırsatı buldu.

“SEN1 ORDUSUN İYİLİK HAREKETİ”nin yönetim kurulu başkanı Arif Hikmet İlke ve Ordu hareketinin yönetiminde bulunan arkadaşları arasında çok önemli isimlerin görev alması, toplantıya Ordu Turizm il müdürü Uğur Toparlak, Sosyal hizmetler il müdürü Ender Uyanık, gençlik ve spor il müdürü Mustafa Genç ve OBB Belediyesi basın müdürü Cihat Albayrak gibi isimlerin katılmaları yapılan hizmetlerin önemini ve değerini bir kat daha artırdı.

Kahvaltı sonrası İlke şunlara değindi;

Sen1 Ordusun İyilik Hareketi, iyilik için yola çıkmış, iyiliğin adı olmak için doğmuş bir iyilik hareketidir. Yardımlaşmayı hayatın her alanına taşımış, dokunan, temas edebilen, Ordu için kafa yoran, Ordu’ya Ordu insanına daha fazla neler yapabiliriz düşüncesiyle çalışmalar yapan projeler üreten insanları ve kurumları bir araya getiren bir iyilik hareketidir.

Güzel ve özel memleketimiz Ordu için yapılacak en iyi şey iyiliğin öncüsü olmaktır diye çıktığımız bu yolda Ordu’nun insanını Ordu’ya kazandırmak amacıyla yaptığımız projelerle memleketimize katkıda bulunuyoruz.

Ordu insanın eğitim hayatı, sosyokültürel alanda tüm farklılıkların ortadan kalkması için birey, kurum ve kuruluş fark etmeksizin bir hoşgörü ortamı inşa etmeye çalışıyoruz.

İyilik sadece adımızda değil yaptığımız her işte. Oluşturduğumuz projelerle sağlık, gıda, engelli ve şehit aileleri gibi her kesim insana, hayatın her alanında dokunmayı amaçlıyoruz.

Yardımda bulunmak isteyen kişi kurum ve kuruluşlara oluşturduğumuz projelerle yardım ihtiyacı duyan kişilere iyiliğin bir köprüsü oluyoruz.