Bir İnsan Daha Gülsün Yeryüzünde İyilik Büyüsün

Askıda Proje

Günümüzün şartlarında pek çok şey değişiyor. Bu değişim, gelişimi de beraberinde getiriyor. Yeni fikirler, yeni ufuklara yelken açıyor. Bu ufuklarda nice insanlar güzelliklere ulaşıyor. Bizim de gayemiz, yelken açtığımız yollarda karşılaştığımız insanlara, güzellik eliyle dokunmaktır.

Özellikle bu dönemde, bağışın nâm-ı diğer ismi olan ‘’askıda’’ kelimesiyle biz de yeni fikirlerle yerimizi aldık. Başlattığımız ‘’askıda proje’’ fikriyle bir farklılık ve farkındalık oluşturmak istiyoruz.

İnsanlar, akıllarındakini hayata geçirmek için bazen fırsata ihtiyaç duyarlar.  Bu fırsat bazen çok uzaklarda bazen de gözlerinin önündedir. Biz, fırsatları gözlerin önüne çekmek için buradayız.

Projemizdeki amacımız, fikirlerini uygulamaya geçirmek isteyen insanların arkasında durmak. Biz, hem yardım yapmak isteyip de düşünecek vakti olmayanlara hem de bir fikri olup fakat maddi yetersizlik yaşayan ve başvuracak yer bulmakta zorlanan insanlar için tüm fırsatları bir araya getirdik. Bütün proje giderlerinin %50’si, Sen1Ordusun tarafından karşılanıyor.

Yardım etmek isteyip de vakti olmayanlar için projeyi biz üretiyoruz. Bizim ürettiğimiz proje askıya alınıyor ve dileyen buna destek olup, hayalini gerçekleştiriyor. Eğer hem vaktiniz hem de fikriniz varsa projenizi bize iletiyorsunuz. Biz de o projeyi hayata geçiriyoruz. Her iki durumda da, yardım etmek isteyenle yardım edilen arasında köprü olmaya çalışıyoruz.

Memleketimizde önemli olan ‘’alan elin, veren eli görmediği’’ bir anlayış ve inançla, bu projeyi oluşturduk. Umarız ki hayal ettiğimiz şekilde bunu devam ettirebiliriz. Sizlerin de desteğiyle birlikte, bu yolda emin adımlarla ilerleyeceğiz.