Bir İnsan Daha Gülsün Yeryüzünde İyilik Büyüsün

Sen1ordusun İyilik Hareketi Vakfı Mülakat İçin Bursiyer Öğrencilerle Bir Araya Geldi!

Sen1ordusun İyilik Hareketi Vakfı Mülakat İçin Bursiyerlerle Bir Araya Geldi!

Ordulu üniversite öğrencilerine yönelik burs programı düzenleyen Sen1ordusun İyilik Hareketi Vakfı, öğrencilerin kaynaşmasını, aile bağlarını güçlendirmesini ve vakfın büyüme hedeflerine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Vakfın Genel Başkanı Sn. Arif İlke, öğrencilere aile olmanın ve manevi değerin önemini vurgulayan bir konuşma gerçekleştirdi. Aile kavramının destek, sevgi ve dayanışma etrafında şekillendiğini belirterek, öğrencilerin birbirlerine destek olmalarını ve bir aile gibi bir arada olmalarının önemini vurguladı.

Vakıf olarak, burs alacak öğrencileri daha yakından tanımak için özel formlar dağıttık. Bu sayede öğrencilerle daha yakın bir ilişki kurmayı ve ihtiyaçlarını anlayıp elimizden geldiğince çözüm bulmayı hedefliyoruz.

Vakfımız, sadece maddi değil, aynı zamanda manevi destekle de her zaman bursiyerlerin yanında olmaya devam edecek. Oluşturulan meslek gruplarıyla öğrencilere part-time iş imkanının yanında Ordulu iş insanlarıyla birlikte kendi mesleklerini deneyimleme imkanı bulacaklar.

Sen1ordusun İyilik Hareketi Vakfı Burs Komisyonu üyeleri, Gülten Erçavuş, Gülşen Çelik, İbrahim Kaplan, Hüseyin Öztürk ve Osman Çakıroğlu, burs alan öğrencilere sadece maddi destek sağlamakla kalmayarak, aynı zamanda hayat tecrübelerini ve manevi desteklerini paylaştılar. Komisyon üyelerimiz, burs alan öğrencilere sunduğumuz desteğin sadece bursla sınırlı olmadığını, aynı zamanda her türlü ihtiyaçlarını karşılamanın ve manevi destek sunmanın vakfımızın hedefleri arasında olduğunu vurguladılar. Klasik burs veren vakıftan ziyade öğrencilerimizle sürekli iletişim halinde olup her türlü sıkıntılarında, sevinçlerinde yanlarında olacaklarını dile getirdiler.

Öğrencilerimiz için çeşitli etkinliklerde bir arada olacağız. Tarihi Eminönü Balık Ekmek teknemizde balık ekmek ikramı, oryantasyon çalışmaları, şehir dışı gezileri, vapur turu gibi birçok aktivite bursiyerlerimizi beklemektedir.

Sen de Sen1ordusun İyilik Hareketi Vakfı’na destek olmak ve üniversiteli öğrencilere burs vermek istiyorsan, web sitemizi ziyaret edebilir veya sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsin.