Bir İnsan Daha Gülsün Yeryüzünde İyilik Büyüsün

Sen1ordusun Vakfı Komisyonu Valilikte Toplandı

Sen1Ordusun İyilik hareketi yönetim kurulu üyeleri, komisyon kararları için 25 Temmuz’da valilik binasında bir araya geldiler. Birçok projenin başlangıcına karar verilen toplantıda, kesin kararlara da imza atıldı.

Sen1Ordusun, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Valiliği bünyesinde 16-17-18 Eylül tarihlerinde yapılacak olan ‘’Zümrüt Fındık Festivali ve Türk Halk Müziği Beste Yarışması’’ üzerine net kararlar çıktı.

Toplantıda festivalin program akışı ve etkinlikleri üzerine konuşuldu. Festival dahilinde yapılacak olan yarışmaların ödülleri, yarışmaların içerikleri, kurum ve kuruluşların görev dağılımı ve sorumlulukları konu edildi. Programda valilik bünyesinde çalışan çoğu kuruluşun desteği olacak. Ordu Üniversitesi, Gençlik Spor İl Müdürlüğü, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü gibi pek çok kuruluşun katkısı yer alacak.

Festivalde yer alacak sanatçıların isimleri, konser içeriklerinin kategorilere ayrılması ve konserlerin yapılacağı yerler üzerine konuşulup, karara varıldı.

Son olarak Türk Halk Müziği Beste Yarışması’nın jüri üyeleri belirlendi.

Yapılan toplantı sayesinde projeler somutlaştırıldı. Toplantı kararlarının ayrıntıları yakında tüm Ordu severlerle paylaşılacak.