Bir İnsan Daha Gülsün Yeryüzünde İyilik Büyüsün

SEN1ORDUSUN VAKFI SPONSORLUK SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Geleneksel hale gelen Sen Bir Ordusun İyilik Hareketi Vakfı tarafından düzenlenen Karadeniz Serbest Güreş Turnuvası için sponsorluk sözleşmesi imzalandı.
Sen Bir Ordusun İyilik Vakfı Başkanı Arif Hikmet İlke ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç arasında imzalandı. İmza programında Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mehmet Yılmaz’da hazır bulundu.
İmza töreni sonrası konuşan Arif Hikmet İlke” Sen Bir Ordusun İyilik Hareketi Vakfı olarak geçen sene birincisini düzenlediğimiz Ordu Valiliği, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve paydaş STK’larımız ile beraber bu yıl ikincisini düzenleyeceğiz. Geçtiğimiz yıl 350 sporcu ve toplamda 500 katılımcı ile gerçekleştirdiğimiz organizasyonu bu yıl üçayak şeklinde Ünye, Fatsa ve Altınordu olarak düzenleyeceğiz. Şampiyona 11 Temmuz 2023 Salı Günü Saat 11:00’da Ünye Cumhuriyet Meydanında U13 yaş kategorisi ile başlayacak. 12 Temmuz 2023 Çarşamba günü Saat 11:00’da Fatsa Cumhuriyet Meydanında U15 kategorisi ile devam edecek. Şampiyonanın son etabı 14 Temmuz 2023 Cuma günü saat 11:00’da Altınordu Atatürk Parkında yapılacak. Tüm güreş severleri büyük organizasyona bekliyoruz.” dedi.