Bir İnsan Daha Gülsün Yeryüzünde İyilik Büyüsün

Sen1ordusun Vakfı’ndan Gazilere Anlamlı Jest

Sen1ordusun İyilik Hareketi Vakfı Ordu İl Başkanlığı, 19 Eylül Gaziler nedeniyle, Polis Şehitleri ve Malul Gazileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Şenel Şahin, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ordu Şube Başkanı Mehmet Ali Gümüşkaya, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ordu Şube Başkanı Nurettin Korkmaz’ı ziyaret etti.

Ordu Şube Başkanı Gülcan Özkaya başkanlığındaki Yönetim Kurulu tarafından gerçekleşen ziyaretlerden duydukları memnuniyeti ifade eden dernek başkanları, Ordu’da ilk defa bir derneğin ve vakfın, bu özel günlerinde kendilerini ziyaret ettiğini söyleyerek Gülcan Özkaya’ya teşekkürlerini ilettiler.

Sen1ordusun İyilik Hareketi Vakfı Ordu Şube Başkanı Gülcan Özkaya, “Sizlere Vakıf Başkanımız Sayın Arif Hikmet İlke’nin selamlarını getirdik. Şehitlerimizin emanetleri ve gazilerimizin her zamana yanlarındayız. Sizler, bu vatan için gazi oldunuz, yakınlarınızı vatan için şehit verdiniz. Sizler için ne yapsak azdır. Bu vesileyle şehitlerimizi rahmetle anıyoruz, gazilerimize de sağlıklı ömürler diliyoruz.”

Öte yandan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ordu Şubesi’ni ziyarette Başkan Nurettin Korkmaz, vakfın, şehit yakınları için yaptıkları gezileri hatırlatıp, gaziler içinde böyle bir kültür gezisi düzenlemesini istedi.

Gelen bu talep üzerine hemen Sen1ordusun İyilik Hareketi Vakfı Başkanı Arif Hikmet İlke’yle görüşen Ordu Şube Başkanı Gülcan Özkaya, memnuniyetle böyle bir organizasyon yapacaklarını belirterek, gazilere, aileleriyle birlikte sonbahar içerisinde İstanbul gezisi organize edeceklerini söyledi.