Bir İnsan Daha Gülsün Yeryüzünde İyilik Büyüsün

Ordulu Ailemizden Yardım Talebi

Sevgili Mütevelli üyelerimiz ve değerli hemşerilerimiz,

Periyodik olarak yardım ettiğimiz engelli ailelerimizden Kabadüzlü Selahattin Amcamızın ve Eşi Yeter Teyzemizin, doğal afette zarar gören prefabrik evi kullanılmaz hale gelmiştir, vakfımız aracılığıyla tüm Ordululardan talebi var ;

Selahattin amcamız ve eşi yeter teyzemizin Kabadüzdeki prefabrik evi doğal afet nedeniyle kullanılmaz hale gelmiştir. Kullanılmaz hale gelen evinin tekrar inşaası ve kullanıma hazır hale getirmek için bizlerden talebi var. Bu zorlu durum karşısında sizlerden destek talebimiz bulunmaktadır.Ailemiz, uzun süre boyunca sağlık sorunlarıyla mücadele etmiş ve bizlerin yardımlarıyla ayakta durmaya çalışmıştır.

Siz değerli hemşehrilerimizin desteği, bu aile için büyük bir umut olacaktır. Yardım elinizi uzatarak, onlara bu zorlu süreçte yanlarında olduğumuzu hissettirebiliriz. Her türlü katkı, duyarlılığınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Yardım etmek isteyenler, iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilir ve ailemize destek olabilirler. Unutmayalım ki, dayanışma içinde güç buluruz.

Saygılarımızla, Bir İnsan Gülsün Yeryüzünde İyilik Büyüsün.

Sen1Ordusun İyilik Hareketi Vakfı
İLETİŞİM : 0507-207-52-52 –   0850-309-5252