Bir İnsan Daha Gülsün Yeryüzünde İyilik Büyüsün

Sen1Ordusun Vakfı Ordu’da Müdürlerle Buluştu

SEN1ORDUSUN VAKFI ORDU ZİYARETİNDE

Eminönü Balık Ekmek Kooperatifi yönetim kurulu başkanı Arif İlke, Memleketi Ordu’da ziyaretlerde bulundu. Sen1Ordusun Vakfı adına gerçekleştirdiği iki günlük ziyareti verimli bir şekilde geçirdi.

BİRİNCİ GÜN

Ziyaretin ilk gününde müdürlerle kahvaltı programı yapıldı. Burada Kültür Müdürü, İl Milli Eğitim Müdürü ve Gençlik Spor Müdürüyle bir araya geldi.

Güreş Turnuvası Projesi için Gençlik Spor Müdürüyle konuşuldu

Ordu-Karadeniz liseler arası güreş turnuvasını projeye dökmek için toplandılar. Toplantı sonrası proje için olumlu sonuçlar geldi.

Kültür Bakanlığıyla Ordu Fındık Festivali

Ordu Kültür Müdürüyle, cumartesi ve pazar günü olmak üzere iki gün sürecek Fındık Festivali üzerine konuştular.

Orduluların İhtiyaçları Üzerine Konuşuldu

İl Milli Eğitim Müdürüyle, tüm dünyadaki Orduluların ihtiyaçlarını platform sayesinde kolay karşılayabileceğimiz üzerine konuştular.

Arif İlke bütün Orduluları ‘’Sen1ordusun’’ platformunda bir araya topluyor.

İlke: ‘’bir platform oluşturduk. Şu an da çalışmalar devam ediyor. Bir avuç inanmış insanla çalışmalarımızı hayata geçirmeye çalışıyoruz. Memleketimde gördüğüm ihtiyaçları hafızama attım şimdi bunları hep birlikte tamamlamaya çalışıyoruz. Bu benim yaklaşık 10 yıllık gözlemlerime dayanıyor. ‘’

Arif İlke bu kahvaltıda platformla ilgili merak edilen soruları cevapladı. Platformda Ordu’nun neredeyse bütün ilçeleri yer alacak.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serdar Yurdabakan da Arif İlke’yi yaptıklarından dolayı tebrik etti.

Verimli geçen birinci günden sonra ziyaretin ikinci ayağı yapıldı…